Podzimní soutěž krajinné umění – Land art

Obrázek k vyhlášení soutěže Land art. Jedná se o tvoření v přírodě s přírodními materiály.Minulý rok tato soutěž měla veliký ohlas a proto i letos vyhlašujeme soutěž Land art.

Land art, čili krajinné umění, je výborná aktivita pro děti i dospělé. Že nevíte co to je? Jedná se o tvoření v přírodě z přírodního materiálu.

Land – artisté pracují se zeminou, pískem, kamením, suchými větvemi, listím s vodou v různých podobách. Podzimní příroda nabídne především barevné listy nebo plody stromů – žaludy, kaštany, bukvice …

Cílem je především seznámení s rozmanitostí přírodních materiálů, rozvíjení fantazie a kreativity při práci s přírodninami a učení vnímat krásu přírody.

Nechte se inspirovat výtvory z minulého roku, které najdete zde: https://eu.zonerama.com/CSOP/Album/9004750

Samozřejmě pokud bude v okolí Vašeho „venkovního ateliéru“ nějaký nepořádeknezapomeňte ho uklidit. Případně úklid zakončete touto zábavnou aktivitou. 🙂

Soutěž je fotografická, proto svá díla nezapomeňte vyfotografovat a poslat na email uklidmesvet@csop.cz.

Pravidla: Pošlete 1-2 fotografie uměleckého díla vytvořeného v přírodě z přírodních materiálů a pokud je na místě nějaký nepořádek, přidejte fotografii s uklizenými odpadky. Do mailu nezapomeňte napsat, kdo jednotlivá díla tvořil.

 

Ukončení soutěže 30. listopadu.

Po ukončení soutěže proběhne veřejné hlasování o kterém budete informováni emailem.

Výherce od nás dostane malý dárek.

Pokud byste s něčím potřebovali poradit, neváhejte se ozvat na telefonní číslo 773 198 015 případně email uklidmesvet@csop.cz.

 

Těšíme se na Vaše výtvory.

 

Veronika Andrlová