Výzva pro dětské tábory/oddíly

Zapojte se do akce Ukliďme Svět

Hlavním cílem této kampaně je šířit povědomí o problematice ochrany životního prostředí a zakořenit tuto myšlenku v dětech a mládeži skrze vlastní netradiční zážitek tak, aby si jí dokázaly spojit s reálnou situací v prostředí.

 • Přidejte svůj oddíl/tábor

  Toto je důležitá část abychom věděli, kolik oddílů se chystá zapojit. (Prosím nepoužívejte jako prohlížeč k vyplňování Internet Explorer, tento prohlížeč je zastaralý a hlásí chybu ve vyplňování data úklidu).

Společná fotografie táboru Nebřeziny, který se zúčastnil úklidu svého okolí.
Společná fotografie po úklidu – tábor Nebřeziny
 • Materiální podpora

  Pokud potřebujete materiální podporu pro úklidy, na naší základně v Domě ochránců přírody (Michelská 48/5, Praha, 140 00) si po domluvě můžete vyzvednout pytle i rukavice. V případě, že si materiál na úklid nemůžete vyzvednout, materiál Vám po domluvě zašleme poštou. Tyto informace prosím, napište do poznámky ve formuláři, případně nás neváhejte zkontaktovat emailem uklidmesvet@csop.cz.

 • Hromadné soutěže!

  Pro zúčastněné dětské tábory jsme připravili zajímavou aktivitu. Soutěž o vytvoření uměleckého díla z odpadků – jak bude dílko vypadat a z jakého bude materiálu, je zcela na vás. K jeho přípravě není potřeba nic víc, než odpadový materiál.

 

 • Vyplňte zprávu o úklidu

  Po úklidové akci, prostřednictvím formuláře na našem webu, prosím vyplňte zprávu o úklidu. Pokud budete mít nějaké fotografie, určitě je připojte k formuláři, případně pošlete na níže uvedený email.

 

Potřebujete pomoci? Obraťte se na koordinátorku akce Veroniku Andrlovou, e-mail: uklidmesvet@csop.cz, telefon: 773 198 015.